Wybierz producenta

 

 

 

 

Reklamacje i zwroty

Gwarancja i serwis

Produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w produkcie objętym gwarancją, skontaktuj się z nami i wyślij nam dowód zakupu oraz zdjęcia wady/uszkodzenia produktu.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

 

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48.512666887.

Istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności lub uszkodzenia, sporządzany jest protokół rozbieżności lub szkody, który stanowi podstawę reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas mail, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu oraz zdjęcia ukazujące powód reklamacji (jeśli jest to możliwe). 
  2. ciągu 7 dni od otrzymania maila poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, dołożymy wszelkich starań, żeby czas realizacji reklamacji był jak najkrótszy.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@kupujdrzwi.pl lub telefonicznie: +48.512666887. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

Ze względu na specyfikę sprzedawanych towarów nie ma możliwości zwrotu produktu. Producenci produkują towar wyłącznie pod Twoje zamówienie.

Nowości
Bastion F-31b
Bastion F-31b
1 385,00 zł
szt.
Bastion F-31
Bastion F-31
1 385,00 zł
szt.
Bastion F-02b
Bastion F-02b
1 385,00 zł
szt.
Bastion F-02
Bastion F-02
1 385,00 zł
szt.
Prestige PM
Prestige PM
433,00 zł
szt.
Prestige PC
Prestige PC
373,00 zł
szt.
Brilliant BG
Brilliant BG
580,00 zł
szt.
Brilliant BD
Brilliant BD
580,00 zł
szt.
Brilliant BB
Brilliant BB
560,00 zł
szt.
Bello
Bello
395,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet
Sklep internetowy od home.pl