Wybierz producenta

 

 

 

Reklamacje i zwroty

Gwarancja i serwis

Produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w produkcie objętym gwarancją, skontaktuj się z nami i wyślij nam dowód zakupu oraz zdjęcia wady/uszkodzenia produktu.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

 

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48.512666887.

Istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności lub uszkodzenia, sporządzany jest protokół rozbieżności lub szkody, który stanowi podstawę reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas mail, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu oraz zdjęcia ukazujące powód reklamacji (jeśli jest to możliwe). 
  2. ciągu 7 dni od otrzymania maila poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, dołożymy wszelkich starań, żeby czas realizacji reklamacji był jak najkrótszy.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@kupujdrzwi.pl lub telefonicznie: +48.512666887. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

Ze względu na specyfikę sprzedawanych towarów nie ma możliwości zwrotu produktu. Producenci produkują towar wyłącznie pod Twoje zamówienie.

Nowości
Kora
Kora
135,00 zł
szt.
Mono
Mono
585,00 zł
szt.
Model V
Model V
510,00 zł
szt.
Model Y
Model Y
510,00 zł
szt.
Model X
Model X
525,00 zł
szt.
Model Q
Model Q
525,00 zł
szt.
Kubus
Kubus
435,00 zł
szt.
wzór WP24
wzór WP24
4 090,00 zł
szt.
wzór WP23 INOX
wzór WP23 INOX
3 955,00 zł
szt.
wzór WP22 INOX
wzór WP22 INOX
3 955,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl